• POMAGAMY!

  Dużym sukcesem zakończył się Koncert Charytatywny na rzecz Darka Zadrożnego. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, ale w szczególności Michała Tarnickiego i Agnieszki Waś, w trakcie akcji charytatywnej udała się uzbierać do puszek prawie 16 tys. złotych!!!

 • Turniej Małego Kuchcika

  21 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbył się Turniej Małego Kuchcika, który poprowadziła Klaudia Budny mistrzyni gotowania, trenerka kulinarna jak i finalistka 4 edycji MasterChefa.

 • III Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz

  W minioną sobotę tj. 2 czerwca w naszej hali odbył się III Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji sportowej przystąpiło około 100 zawodników na co dzień trenujących i doskonalących swoje umiejętności m.in. w Korszach, Bartoszycach, Sępopolu, Bisztynku, czy Dobrym Mieście.

 • Pomagamy, bawiąc się! Bawimy się, pomagając!

  W dniu 24.06.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Laury. Małej dziewczynki, która urodziła się w zamartwicy i z tego powodu zmagać się musi z licznymi chorobami. Obecnie trwa walka o jej zdrowie, w którą my wraz z całą rzeszą ludzi dobrej woli, postanowiliśmy się włączyć. Razem możemy więcej!

 • Dni Korsz na sportowo!

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Teraz dopiero zaczyna się walka o mistrza!

W nadchodzący weekend zespoły rywalizujące w KLH rozegrają swoje mecze w systemie Play-off! Po zakończeniu zmagań grupowych, zespoły zostały przydzielone do drabinki turniejowej, a o tym jak będą wyglądały pary ćwierćfinałowe zdecydowały końcowe miejsca w tabeli po 8 kolejkach ligi.

Jedynym zespołem, który w ćwierćfinale będzie miał wolny los i bez walki awansuje do półfinału jest GoalSize - zwycięzca pierwszej fazy rozgrywek KLH. Zgodnie z regulaminem, tuż po zakończeniu zmagań grupowych na siedem dni zostało otwarte „okienko transferowe” umożliwiające każdej z drużyn zakontraktowanie dwóch nowych zawodników. Do ciekawych ruchów kadrowych doszło w KJ Auto, w fazie pucharowej KLH bramki tego zespołu będzie strzegł Dawid Zięba, w Ananasach natomiast na bramce stał będzie Jakub Pieksza, który został pozyskany z Burzy Glitajny, gdzie od ćwierćfinałów bronił będzie Robert Mielnik zawodnik reprezentujący w pierwszej fazie zawodów KJ Auto. Tak więc najwięcej roszad na bramce, jak to się przełoży na wyniki zespołów przekonamy się już w najbliższy weekend, podczas pojedynków ćwierćfinałowych Korszeńskiej Ligi Halowej. Przypominamy, że zespół wyżej sklasyfikowany w tabeli rozpoczyna każdy mecz ćwierćfinałowy z zaliczką jednobramkową, a rywalizacja trwa do dwóch zwycięstw. O tym kto awansuje do półfinałów przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Jednego możemy być pewni, żadna z drużyn nie odpuści i do końca będzie walczyć o pozostanie w turnieju!

 

I mecze ćwierćfinałowe (10.02.18r. sobota godz. 16:50)

16:50 Burza Glitajny - Ananasy (stan meczu 1:0)

17:40 WKS – KJ Auto (stan meczu 1: 0)

18:30 Zadymka Fiu Fiu – Mamy czas (stan meczu 1:0)

 

II mecze ćwierćfinałowe (11.02.2018r. niedziela godz. 16:50)

16:50 Burza Glitajny - Ananasy (stan meczu 1:0)

17:40 WKS – KJ Auto (stan meczu 1: 0)

18:30 Zadymka Fiu Fiu – Mamy czas (stan meczu 1:0)

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME