• POMAGAMY!

  Dużym sukcesem zakończył się Koncert Charytatywny na rzecz Darka Zadrożnego. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, ale w szczególności Michała Tarnickiego i Agnieszki Waś, w trakcie akcji charytatywnej udała się uzbierać do puszek prawie 16 tys. złotych!!!

 • Pomagamy, bawiąc się! Bawimy się, pomagając!

  W dniu 24.06.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Laury. Małej dziewczynki, która urodziła się w zamartwicy i z tego powodu zmagać się musi z licznymi chorobami. Obecnie trwa walka o jej zdrowie, w którą my wraz z całą rzeszą ludzi dobrej woli, postanowiliśmy się włączyć. Razem możemy więcej!

 • Mrągowo najlepsze w turnieju siatkówki

  W Niedzielę 30.09.2018 r. w hali widowiskowo - sportowej w Korszach odbył się turniej piłki siatkowej. Była to pierwsza impreza zorganizowana w ramach cyklu zawodów pod nazwą „JESIEŃ na sportowo”. Do turnieju przystąpiły drużyny z Gdańska, Korsz, Mrągowa, Bartoszyc, Kętrzyna oraz Drogosz.

 • Pomnik Orła Polskiego odsłonięty.

  W niedzielę 11 listopada 2018 roku, w setne urodziny odzyskania niepodległości przez Polskę, nastąpiło uroczyste odsłonięcie pomnika  Orła Polskiego, znajdującego się przy Hali Widowiskowo -Sportowej w Korszach.

 • KoGo Team Mrągowo z Wojewódzkim Pucharem w futsalu!
  KoGo Team Mrągowo z Wojewódzkim Pucharem w futsalu!

  W minioną niedzielę (16.12.2018r.) w hali widowiskowo – sportowej w Korszach odbył się turniej o Puchar Wojewódzki w futsalu. Były to finałowe eliminacje o prawo reprezentowania naszego województwa w tegorocznej edycji Pucharu Polski na szczeblu centralnym.  

 • Warmia Energa Olsztyn drugi raz z rzędu wygrywa w Korszach!

  Wielkie emocje, zwroty akcji i walka do końca. W niedzielę to wszystko towarzyszyło  publiczności zebranej w Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej mistrzem II edycji Korszeńskiej Ligi Halowej!
  Wybrzeże Klatki Schodowej mistrzem II edycji Korszeńskiej Ligi Halowej!

  Druga sobota lutego to zdecydowanie najważniejszy dzień dla Korszeńskiej Ligi Halowej. Wtedy właśnie rozstrzygały się losy rywalizacji, której byliśmy świadkami przez ostatnie niespełna 3 miesiące.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

23Lut
23.2.2019 11:00 - 17:00
Turniej Piłki Siatkowej open
3Mar
3.3.2019 11:00 - 15:00
Turniej ping ponga open

Teraz dopiero zaczyna się walka o mistrza!

W nadchodzący weekend zespoły rywalizujące w KLH rozegrają swoje mecze w systemie Play-off! Po zakończeniu zmagań grupowych, zespoły zostały przydzielone do drabinki turniejowej, a o tym jak będą wyglądały pary ćwierćfinałowe zdecydowały końcowe miejsca w tabeli po 8 kolejkach ligi.

Jedynym zespołem, który w ćwierćfinale będzie miał wolny los i bez walki awansuje do półfinału jest GoalSize - zwycięzca pierwszej fazy rozgrywek KLH. Zgodnie z regulaminem, tuż po zakończeniu zmagań grupowych na siedem dni zostało otwarte „okienko transferowe” umożliwiające każdej z drużyn zakontraktowanie dwóch nowych zawodników. Do ciekawych ruchów kadrowych doszło w KJ Auto, w fazie pucharowej KLH bramki tego zespołu będzie strzegł Dawid Zięba, w Ananasach natomiast na bramce stał będzie Jakub Pieksza, który został pozyskany z Burzy Glitajny, gdzie od ćwierćfinałów bronił będzie Robert Mielnik zawodnik reprezentujący w pierwszej fazie zawodów KJ Auto. Tak więc najwięcej roszad na bramce, jak to się przełoży na wyniki zespołów przekonamy się już w najbliższy weekend, podczas pojedynków ćwierćfinałowych Korszeńskiej Ligi Halowej. Przypominamy, że zespół wyżej sklasyfikowany w tabeli rozpoczyna każdy mecz ćwierćfinałowy z zaliczką jednobramkową, a rywalizacja trwa do dwóch zwycięstw. O tym kto awansuje do półfinałów przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Jednego możemy być pewni, żadna z drużyn nie odpuści i do końca będzie walczyć o pozostanie w turnieju!

 

I mecze ćwierćfinałowe (10.02.18r. sobota godz. 16:50)

16:50 Burza Glitajny - Ananasy (stan meczu 1:0)

17:40 WKS – KJ Auto (stan meczu 1: 0)

18:30 Zadymka Fiu Fiu – Mamy czas (stan meczu 1:0)

 

II mecze ćwierćfinałowe (11.02.2018r. niedziela godz. 16:50)

16:50 Burza Glitajny - Ananasy (stan meczu 1:0)

17:40 WKS – KJ Auto (stan meczu 1: 0)

18:30 Zadymka Fiu Fiu – Mamy czas (stan meczu 1:0)

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME