• POMAGAMY!

  Dużym sukcesem zakończył się Koncert Charytatywny na rzecz Darka Zadrożnego. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, ale w szczególności Michała Tarnickiego i Agnieszki Waś, w trakcie akcji charytatywnej udała się uzbierać do puszek prawie 16 tys. złotych!!!

 • Turniej Małego Kuchcika

  21 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbył się Turniej Małego Kuchcika, który poprowadziła Klaudia Budny mistrzyni gotowania, trenerka kulinarna jak i finalistka 4 edycji MasterChefa.

 • III Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz

  W minioną sobotę tj. 2 czerwca w naszej hali odbył się III Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji sportowej przystąpiło około 100 zawodników na co dzień trenujących i doskonalących swoje umiejętności m.in. w Korszach, Bartoszycach, Sępopolu, Bisztynku, czy Dobrym Mieście.

 • Pomagamy, bawiąc się! Bawimy się, pomagając!

  W dniu 24.06.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Laury. Małej dziewczynki, która urodziła się w zamartwicy i z tego powodu zmagać się musi z licznymi chorobami. Obecnie trwa walka o jej zdrowie, w którą my wraz z całą rzeszą ludzi dobrej woli, postanowiliśmy się włączyć. Razem możemy więcej!

 • Dni Korsz na sportowo!

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Turniej Czterech Hal amatorów piłki nożnej!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu amatorów piłki nożnej, którzy nie trenują regularnie gry w piłkę nożną i w rywalizacji z zawodnikami zrzeszonymi w klubach piłkarskich, mającymi zajęcia kilka razy w tygodniu, są na straconej pozycji.

Wspólnie z kolegami z Barcian, Kętrzyna i Węgorzewa postanowiliśmy zorganizować Turniej  „Czterech Hal” piłki nożnej amatorów. Jak sama nazwa wskazuje w zawodach rywalizować mogą jedynie piłkarze nie zrzeszeni w żadnych klubach piłkarskich od B klasy po Ekstraklasę! Gramy na czterech halach, pierwsze trzy turnieje, które odbędą się w Węgorzewie (10.03.18r.), Kętrzynie (18.03.18r.) i Korszach (24.03.18r.) są eliminacjami to finału w Barcianach (07.04.18r.). W zależności od liczby zgłoszonych drużyn do finału zakwalifikuje się pierwszych 6 lub 8 zespołów z najwyższą liczbą punktów zgromadzonych w turniejach eliminacyjnych.  Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do wzięcia udziału w pierwszej edycji „Turnieju Czterech Hal” amatorów piłki nożnej.


W załącznikach znajdziecie regulamin rozgrywek, formularz zgłoszeniowy, zasady punktacji oraz formularz zgody rodziców na udział w zawodach uczestników poniżej 18-tego roku życia.

1.Regulamin

2.Punktacja

3.Formularz_zgłoszenia

4.Zgoda_rodziców

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME