• POMAGAMY!

  Dużym sukcesem zakończył się Koncert Charytatywny na rzecz Darka Zadrożnego. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, ale w szczególności Michała Tarnickiego i Agnieszki Waś, w trakcie akcji charytatywnej udała się uzbierać do puszek prawie 16 tys. złotych!!!

 • Turniej Małego Kuchcika

  21 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbył się Turniej Małego Kuchcika, który poprowadziła Klaudia Budny mistrzyni gotowania, trenerka kulinarna jak i finalistka 4 edycji MasterChefa.

 • III Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz

  W minioną sobotę tj. 2 czerwca w naszej hali odbył się III Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji sportowej przystąpiło około 100 zawodników na co dzień trenujących i doskonalących swoje umiejętności m.in. w Korszach, Bartoszycach, Sępopolu, Bisztynku, czy Dobrym Mieście.

 • Pomagamy, bawiąc się! Bawimy się, pomagając!

  W dniu 24.06.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Laury. Małej dziewczynki, która urodziła się w zamartwicy i z tego powodu zmagać się musi z licznymi chorobami. Obecnie trwa walka o jej zdrowie, w którą my wraz z całą rzeszą ludzi dobrej woli, postanowiliśmy się włączyć. Razem możemy więcej!

 • OKPR Warmia Energa Olsztyn z pucharem Marszałka!!!

  W minioną sobotę w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Marszałka woj. Warmińsko – Mazurskiego. Uczestnikami zawodów byli trzej pierwszoligowcy z Polski oraz jeden z Litwy.

   

 • Zapraszamy serdecznie do udziału w cyklu turniejów sportowych dla wszystkich zainteresowanych. Mamy nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie i wkrótce zobaczymy się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach!

 • Mrągowo najlepsze w turnieju siatkówki

  W Niedzielę 30.09.2018 r. w hali widowiskowo - sportowej w Korszach odbył się turniej piłki siatkowej. Była to pierwsza impreza zorganizowana w ramach cyklu zawodów pod nazwą „JESIEŃ na sportowo”. Do turnieju przystąpiły drużyny z Gdańska, Korsz, Mrągowa, Bartoszyc, Kętrzyna oraz Drogosz.

 • Turniej tenisa stołowego

  W minioną sobotę w naszej hali odbył się turniej tenisa stołowego. Były to już trzecie zawody sportowe organizowanie w ramach projektu „Jesień na sportowo”.

 • II edycja Korszeńskiej Ligi Halowej
 • FC Marłuty zwycięzcą Neymar JR's FIVE

  W niedzielę 04.11.2018r. w Hali Widowisko – Sportowej w Korszach rozegrany został turniej piłki nożnej,  w którym obowiązywały zasady „Neymar JR’s FIVE”. Formuła gry przedstawia się następująco:  kiedy jedna drużyna strzela gola, druga traci jednego zawodnika, zwycięża drużyna, która wyeliminuje wszystkich zawodników ekipy przeciwnej lub ta, która po upływie 10 minut ma na boisku większą liczbę zawodników (strzelonych bramek).

 • Pomnik Orła Polskiego odsłonięty.

  W niedzielę 11 listopada 2018 roku, w setne urodziny odzyskania niepodległości przez Polskę, nastąpiło uroczyste odsłonięcie pomnika  Orła Polskiego, znajdującego się przy Hali Widowiskowo -Sportowej w Korszach.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Rusza I edycja Korszeńskiej Ligi Halowej

Już w najbliższą sobotę inauguracja Korszeńskiej Ligi Halowej. Są to pierwsze, historyczne rozgrywki tego typu w naszej Gminie.

Do udziału w zawodach zgłosiło się osiem drużyn (wszystkie z naszej Gminy), czyli około 100 zawodników. O atrakcyjność rozgrywek zadbali organizatorzy. Oprócz tradycyjnej rywalizacji w lidze o tytuł mistrza Gminy Korsze równoznacznego ze zdobyciem Pucharu Burmistrza Korsz, drużyny zgłoszone do ligi rozegrają turniej w systemie PLAY-OF o Puchar Tygodnika Kętrzyńskiego, a na koniec ligi mecz o SUPERPUCHAR pomiędzy zwycięzcą ligi, a zdobywcą Pucharu Tygodnika Kętrzyńskiego! Dodatkowo po każdej kolejce wybierzemy piłkarza, który otrzyma statuetkę z tytułem „zawodnika kolejki” KLH! Przewidujemy również ufundowanie "Pucharu FAIR PLAY". To tylko kilka „nowości” w rozgrywkach halowej piłki nożnej, ale nie wszystkie, postaramy się WAS ZASKOCZYĆ! 😊

 Przejdźmy teraz do samych rozgrywek, w których jak już wspominaliśmy wystąpi osiem drużyn. Jak to bywa w takich turniejach nazwy drużyn nic nam nie mówią, jednak trzeba przyznać, że drużyny wykazały się dużą kreatywnością przy ich wymyślaniu. I tak wśród uczestników możemy znaleźć: WKS(„Wybrzeże Klatki Schodowej”), „Zadymkę Fiu Fiu”, „Mamy Czas” czy Ananasy 😊 Sugerując się kadrami drużyn, za faworyta rozgrywek należy uznać wspomniane WKS, które w swoich szeregach ma braci Sawickich z MKS Korsze czy Damiana Rokselę z Granicy Kętrzyn. Ich największymi rywalami powinna być Burza Glitajny, która straszy takimi zawodnikami jak: Jędrzejewski Patryk, Gąsiorowski Mariusz, Gwizdek Dawid, Filipowicz Marcin, czy Juraniec Konrad oraz KJ Auto z Mateuszem Cylińskim na czele. Młodzieży pewnie będzie chciała się postawić najstarsza drużyna rozgrywek GoalSize. Kadry pozostałych drużyn również prezentują się bardzo ciekawie, jesteśmy pewni, że wszystkie pojedynki będą zacięte i emocjonujące!

 Tak więc zapraszamy wszystkich do Hali Widowiskowo - Sportowej już w najbliższą sobotę, początek o godzinie 15:45!  Na początek rozgrywek hit kolejki: Wybrzeże Klatki Schodowej - Burza Glitajny!

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME