• Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

  W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.  

 • IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin za nami!

  Początek czerwca to okres w Hali Widowiskowo – Sportowej zarezerwowany dla obywających się w tym czasie zawodów karate. Obiekt w Korszach rokrocznie skupia masę uzdolnionych zawodników wschodnich sztuk walki. Nie inaczej było i tym razem. W sobotę 8 czerwca nasza hala gościła blisko 130 zawodników i zawodniczek chcących sprawdzić swoje umiejętności w ramach IV Otwartego Turnieju Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.

 • Zagraliśmy dla Marka!
  Zagraliśmy dla Marka!

  3 listopada 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się charytatywny turniej piłki halowej pod hasłem "Gramy dla Marka". Cel był szczytny, a więc i chętnych do pomocy nie brakowało.

 • Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!
  Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!

  10 listopada zakończyliśmy cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”, podczas którego rywalizowaliśmy w czterech dyscyplinach. Ostatnie zawody to Turniej Piłki Nożnej Amatorów. Do udziału przystąpiło łącznie 8 zespołów, które walczyły podzielone na dwie grupy.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Rusza I edycja Korszeńskiej Ligi Halowej

Już w najbliższą sobotę inauguracja Korszeńskiej Ligi Halowej. Są to pierwsze, historyczne rozgrywki tego typu w naszej Gminie.

Do udziału w zawodach zgłosiło się osiem drużyn (wszystkie z naszej Gminy), czyli około 100 zawodników. O atrakcyjność rozgrywek zadbali organizatorzy. Oprócz tradycyjnej rywalizacji w lidze o tytuł mistrza Gminy Korsze równoznacznego ze zdobyciem Pucharu Burmistrza Korsz, drużyny zgłoszone do ligi rozegrają turniej w systemie PLAY-OF o Puchar Tygodnika Kętrzyńskiego, a na koniec ligi mecz o SUPERPUCHAR pomiędzy zwycięzcą ligi, a zdobywcą Pucharu Tygodnika Kętrzyńskiego! Dodatkowo po każdej kolejce wybierzemy piłkarza, który otrzyma statuetkę z tytułem „zawodnika kolejki” KLH! Przewidujemy również ufundowanie "Pucharu FAIR PLAY". To tylko kilka „nowości” w rozgrywkach halowej piłki nożnej, ale nie wszystkie, postaramy się WAS ZASKOCZYĆ! 😊

 Przejdźmy teraz do samych rozgrywek, w których jak już wspominaliśmy wystąpi osiem drużyn. Jak to bywa w takich turniejach nazwy drużyn nic nam nie mówią, jednak trzeba przyznać, że drużyny wykazały się dużą kreatywnością przy ich wymyślaniu. I tak wśród uczestników możemy znaleźć: WKS(„Wybrzeże Klatki Schodowej”), „Zadymkę Fiu Fiu”, „Mamy Czas” czy Ananasy 😊 Sugerując się kadrami drużyn, za faworyta rozgrywek należy uznać wspomniane WKS, które w swoich szeregach ma braci Sawickich z MKS Korsze czy Damiana Rokselę z Granicy Kętrzyn. Ich największymi rywalami powinna być Burza Glitajny, która straszy takimi zawodnikami jak: Jędrzejewski Patryk, Gąsiorowski Mariusz, Gwizdek Dawid, Filipowicz Marcin, czy Juraniec Konrad oraz KJ Auto z Mateuszem Cylińskim na czele. Młodzieży pewnie będzie chciała się postawić najstarsza drużyna rozgrywek GoalSize. Kadry pozostałych drużyn również prezentują się bardzo ciekawie, jesteśmy pewni, że wszystkie pojedynki będą zacięte i emocjonujące!

 Tak więc zapraszamy wszystkich do Hali Widowiskowo - Sportowej już w najbliższą sobotę, początek o godzinie 15:45!  Na początek rozgrywek hit kolejki: Wybrzeże Klatki Schodowej - Burza Glitajny!

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME