• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Rusza I edycja Korszeńskiej Ligi Halowej

Już w najbliższą sobotę inauguracja Korszeńskiej Ligi Halowej. Są to pierwsze, historyczne rozgrywki tego typu w naszej Gminie.

Do udziału w zawodach zgłosiło się osiem drużyn (wszystkie z naszej Gminy), czyli około 100 zawodników. O atrakcyjność rozgrywek zadbali organizatorzy. Oprócz tradycyjnej rywalizacji w lidze o tytuł mistrza Gminy Korsze równoznacznego ze zdobyciem Pucharu Burmistrza Korsz, drużyny zgłoszone do ligi rozegrają turniej w systemie PLAY-OF o Puchar Tygodnika Kętrzyńskiego, a na koniec ligi mecz o SUPERPUCHAR pomiędzy zwycięzcą ligi, a zdobywcą Pucharu Tygodnika Kętrzyńskiego! Dodatkowo po każdej kolejce wybierzemy piłkarza, który otrzyma statuetkę z tytułem „zawodnika kolejki” KLH! Przewidujemy również ufundowanie "Pucharu FAIR PLAY". To tylko kilka „nowości” w rozgrywkach halowej piłki nożnej, ale nie wszystkie, postaramy się WAS ZASKOCZYĆ! 😊

 Przejdźmy teraz do samych rozgrywek, w których jak już wspominaliśmy wystąpi osiem drużyn. Jak to bywa w takich turniejach nazwy drużyn nic nam nie mówią, jednak trzeba przyznać, że drużyny wykazały się dużą kreatywnością przy ich wymyślaniu. I tak wśród uczestników możemy znaleźć: WKS(„Wybrzeże Klatki Schodowej”), „Zadymkę Fiu Fiu”, „Mamy Czas” czy Ananasy 😊 Sugerując się kadrami drużyn, za faworyta rozgrywek należy uznać wspomniane WKS, które w swoich szeregach ma braci Sawickich z MKS Korsze czy Damiana Rokselę z Granicy Kętrzyn. Ich największymi rywalami powinna być Burza Glitajny, która straszy takimi zawodnikami jak: Jędrzejewski Patryk, Gąsiorowski Mariusz, Gwizdek Dawid, Filipowicz Marcin, czy Juraniec Konrad oraz KJ Auto z Mateuszem Cylińskim na czele. Młodzieży pewnie będzie chciała się postawić najstarsza drużyna rozgrywek GoalSize. Kadry pozostałych drużyn również prezentują się bardzo ciekawie, jesteśmy pewni, że wszystkie pojedynki będą zacięte i emocjonujące!

 Tak więc zapraszamy wszystkich do Hali Widowiskowo - Sportowej już w najbliższą sobotę, początek o godzinie 15:45!  Na początek rozgrywek hit kolejki: Wybrzeże Klatki Schodowej - Burza Glitajny!

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME