• POMAGAMY!

  Dużym sukcesem zakończył się Koncert Charytatywny na rzecz Darka Zadrożnego. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, ale w szczególności Michała Tarnickiego i Agnieszki Waś, w trakcie akcji charytatywnej udała się uzbierać do puszek prawie 16 tys. złotych!!!

 • Turniej Małego Kuchcika

  21 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbył się Turniej Małego Kuchcika, który poprowadziła Klaudia Budny mistrzyni gotowania, trenerka kulinarna jak i finalistka 4 edycji MasterChefa.

 • III Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz

  W minioną sobotę tj. 2 czerwca w naszej hali odbył się III Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji sportowej przystąpiło około 100 zawodników na co dzień trenujących i doskonalących swoje umiejętności m.in. w Korszach, Bartoszycach, Sępopolu, Bisztynku, czy Dobrym Mieście.

 • Pomagamy, bawiąc się! Bawimy się, pomagając!

  W dniu 24.06.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Korszach odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Laury. Małej dziewczynki, która urodziła się w zamartwicy i z tego powodu zmagać się musi z licznymi chorobami. Obecnie trwa walka o jej zdrowie, w którą my wraz z całą rzeszą ludzi dobrej woli, postanowiliśmy się włączyć. Razem możemy więcej!

 • Dni Korsz na sportowo!

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Rusza I edycja Korszeńskiej Ligi Halowej

Już w najbliższą sobotę inauguracja Korszeńskiej Ligi Halowej. Są to pierwsze, historyczne rozgrywki tego typu w naszej Gminie.

Do udziału w zawodach zgłosiło się osiem drużyn (wszystkie z naszej Gminy), czyli około 100 zawodników. O atrakcyjność rozgrywek zadbali organizatorzy. Oprócz tradycyjnej rywalizacji w lidze o tytuł mistrza Gminy Korsze równoznacznego ze zdobyciem Pucharu Burmistrza Korsz, drużyny zgłoszone do ligi rozegrają turniej w systemie PLAY-OF o Puchar Tygodnika Kętrzyńskiego, a na koniec ligi mecz o SUPERPUCHAR pomiędzy zwycięzcą ligi, a zdobywcą Pucharu Tygodnika Kętrzyńskiego! Dodatkowo po każdej kolejce wybierzemy piłkarza, który otrzyma statuetkę z tytułem „zawodnika kolejki” KLH! Przewidujemy również ufundowanie "Pucharu FAIR PLAY". To tylko kilka „nowości” w rozgrywkach halowej piłki nożnej, ale nie wszystkie, postaramy się WAS ZASKOCZYĆ! 😊

 Przejdźmy teraz do samych rozgrywek, w których jak już wspominaliśmy wystąpi osiem drużyn. Jak to bywa w takich turniejach nazwy drużyn nic nam nie mówią, jednak trzeba przyznać, że drużyny wykazały się dużą kreatywnością przy ich wymyślaniu. I tak wśród uczestników możemy znaleźć: WKS(„Wybrzeże Klatki Schodowej”), „Zadymkę Fiu Fiu”, „Mamy Czas” czy Ananasy 😊 Sugerując się kadrami drużyn, za faworyta rozgrywek należy uznać wspomniane WKS, które w swoich szeregach ma braci Sawickich z MKS Korsze czy Damiana Rokselę z Granicy Kętrzyn. Ich największymi rywalami powinna być Burza Glitajny, która straszy takimi zawodnikami jak: Jędrzejewski Patryk, Gąsiorowski Mariusz, Gwizdek Dawid, Filipowicz Marcin, czy Juraniec Konrad oraz KJ Auto z Mateuszem Cylińskim na czele. Młodzieży pewnie będzie chciała się postawić najstarsza drużyna rozgrywek GoalSize. Kadry pozostałych drużyn również prezentują się bardzo ciekawie, jesteśmy pewni, że wszystkie pojedynki będą zacięte i emocjonujące!

 Tak więc zapraszamy wszystkich do Hali Widowiskowo - Sportowej już w najbliższą sobotę, początek o godzinie 15:45!  Na początek rozgrywek hit kolejki: Wybrzeże Klatki Schodowej - Burza Glitajny!

 

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME