• Graliśmy w siatkonogę

  W minioną niedzielę w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Turniej Siatkonogi 2x2 o Puchar Burmistrza Korsz. Do rywalizacji stanęło osiem zespołów. Na dwóch boiskach jednocześnie, drużyny w dwuosobowych składach rozgrywały mecze, aby wyłonić mistrza.

 • Banany najlepsze w turnieju siatkówki!

  Cykliczne turnieje piłki siatkowej odbywające się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach już na stałe wpisały się do kalendarza imprez sportowych naszej gminy. Tym razem w szranki stanęło siedem drużyn, w których ujrzeliśmy nowe twarze.

 • The Razmus Barczewo i MKS Korsze z awansem do finału!

  Jak już wiemy, oprócz barczewian do następnej rundy przeszli zawodnicy MKS'u Korsze. Same rozgrywki były bardzo wyrównane. Dość powiedzieć, że w pewnym momencie aż 4 zespoły posiadały na swoim koncie równo po 6 punktów, co tylko potęgowało emocje związane z awansem do kolejnej fazy rozgrywek.

 • Sępopol wygrywa turniej charytatywny o Puchar Pawła Papke!

  W turnieju piłki siatkowej o Puchar Pawła Papke udział wzięło jedenaście drużyn. Zmagania rozpoczęliśmy już od godzin porannych, kiedy to rywalizację podjęła grupa pierwsza, w której skład wchodziły Pomarańcze, Łankiejmy oraz gospodarz - Korsze.

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Piotr Kupczyk najlepszy w turnieju tenisa stołowego!

 
U nas sobota upłynęła pod znakiem gry w popularnego ping-ponga. Do rywalizacji o Puchar Burmistrza Korsz przystąpiło równo 20 zawodników, co pozwoliło przyporządkować grających do czterech grup, dzięki czemu każdy z nich rozegrał minimum cztery mecze. Rywalizacja, jak można było przypuszczać, była bardzo zacięta, a same wyniki nie dla wszystkich dość oczywiste.
Do wielkiego finału dotarł Piotr Kupczyk, który po zaciętej walce w półfinale pokonał 3:2 Pawła Sawickiego. O I miejsce miała okazję zagrać także jedyna przedstawicielka kobiet - Agata Bogdziun, która w meczu decydującym o grze w finale ograła Patryka Jędrzejewskiego. Ostatecznie rozgrywki wygrał zdecydowanie najlepszy tego dnia Piotr Kupczyk.
 
Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, medale, dyplomy i gadżety Gminy Korsze.
 
Warto wspomnieć, że do turnieju zgłosili się zawodnicy z Biskupca, Bisztynka, Kętrzyna, Łankiejm, Wandajn i naszych Korsz, a swoje umiejętności zaprezentował również obywatel Ukrainy🇵🇱🇺🇦
Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie.
 
Poniżej najważniejsze rozstrzygnięcia turnieju.
 
Ćwierćfinały:
1. Agata Bogdziun - Tomasz Kowalski 3:0
2. Seweryn Kupczyk - Paweł Sawicki 0:3
3. Patryk Jędrzejewski - Szymon Rukszan 3:0
4. Cyprian Frączek - Piotr Kupczyk 0:3
 
Półfinały:
5. Agata Bogdziun - Patryk Jędrzejewski 3:1
6. Paweł Sawicki - Piotr Kupczyk 2:3
 
Finał:
Agata Bogdziun - Piotr Kupczyk 0:3
 
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Piotr Kupczyk
II miejsce - Agata Bogdziun
III miejsce - Paweł Sawicki
IV miejsce - Patryk Jędrzejewski

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME