• UKS Rona 03 Ełk najlepsza w województwie!

UKS Rona 03 Ełk zwycięzcą halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Trampkarza C2! Zespół z Ełku pokonał wszystkich rywali i zasłużenie zdobył puchar za pierwsze miejsce.

• Polkajmy z pucharem Burmistrza Korsz!

W miniony weekend w Hali Widowiskowo - Sportowej w Korszach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Korsz, w którym udział wzięło 5 drużyn: Mamy Czas, MKS Junior Korsze, Polkajmy, Błękitni Garbno i KP Pomarańcze.

• Sołectwo Saduny najlepsze w Gminie Korsze

Blisko pięciogodzinna rywalizacja rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zawodników, sołtysów oraz kibiców przez Burmistrza Korsz Pana Jana Adamowicza oraz życzeń z okazji Dnia Mężczyzn złożonych przez Panią Alinę Janiszewską.

• I Halowe zawody sportowo-pożarnicze MDP rozstrzygnięte!

W sobotnim wydarzeniu organizowanym przez OSP Korsze udział wzięło wielu młodych przedstawicieli zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wydarzenia

Halówka nabiera tempa!

Ostatniego dnia listopada rozegraliśmy drugą kolejkę KLH. Bramek padło jeszcze więcej niż przed tygodniem, a więc było na co popatrzeć.

Swoje pierwsze punkty zgarnęła młodzież MKS’u Korsze, która pokonała MDA 5:1. Niestety ewidentnie nie starczyło sił na drugie spotkanie, które dotkliwie przegrali 1:17 z Teslą 248. Rywale tym meczem zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. Na swój debiut w KLH do drugiej kolejki musieli czekać Szybcy i Wściekli. Jak się okazało w niczym to nie przeszkodziło drużynie Damiana Kosińskiego, która pokonała Szansę Reszel 10:5. Wobec absencji w pierwszej kolejce do gry wrócił również Mamy Czas. Nie potrafili oni jednak pokonać zdziesiątkowanego zespołu Wybrzeża Klatki Schodowej ulegając na inaugurację rozgrywek 0:3. Bez wątpienia najciekawszym spotkaniem było to pomiędzy Ananasami, a zespołem z Wandajn. Goście fatalnie weszli w mecz tracąc dwie bramki w niecałe 60 sekund. A jakby tego było mało to w 8 minucie meczu czerwoną kartkę ujrzał ich bramkarz – Dawid Manista. Tym samym do przerwy przegrywali już 0:4 i nic nie wskazywało na to, że spotkanie zakończy się właśnie ich zwycięstwem. A jednak! Zawodnicy DAGA Sport Wandajny rozegrali kapitalną drugą połowę i zdołali odwrócić losy meczu ostatecznie wygrywając 6:5. Bez wątpienia był to najlepszy mecz tej edycji KLH. Oby takich spotkań było jak najwięcej.

Poniżej przedstawiamy zestaw III kolejki KLH oraz zdjęcia i rezultaty II kolejki.