• OKPR Warmia Energa Olsztyn z Pucharem Burmistrza Korsz!

  I Liga Piłki Ręcznej ponownie zawitała do Korsz. Miejscowa hala okazuje się być szczęśliwą dla OKPR Warmii Energa Olsztyn. Drużyna ze stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego kolejny raz stanęła na najwyższym stopniu podium!

 • DAGA Sport Wandajny z Pucharem KLH!

  DAGA Sport Wandajny nie pozostawiła złudzeń rywalom i dość pewnie sięgnęła po Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej.

 • Wybrzeże Klatki Schodowej zwycięzcą KLH!

  Gdy 23 listopada ubiegłego roku rozpoczęły się zmagania Korszeńskiej Ligi Halowej, wielu kibiców w roli faworytów do udziału w meczu finałowym widziało WKS oraz zespół z Wandajn. Po blisko trzech miesiącach rywalizacji dokładnie te dwie drużyny stanęły naprzeciwko siebie, by stoczyć bój o pierwsze miejsce.

 • DAGA Sport Korsze w 1/8 Finału PP w Futsalu!

  W niedzielę 09.02.2020r. wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna, bo dokładnie tak trzeba nazwać awans środowiskowej drużyny z Korsz do kolejnej fazy Pucharu Polski w Futsalu. Obawy przed meczem były jak najbardziej uzasadnione, bowiem Halę Widowiskowo – Sportową w odwiedził lider I Ligi grupy północnej – LSSS Lębork.

 • Piękna futsalowa przygoda zakończona na 1/8!

  Constract Lubawa to najcięższy futsalowy kaliber i zdecydowanie najwyższa halowa półka w Polsce. Los chciał, że właśnie z drużyną z województwa Warmińsko – Mazurskiego przyszło mierzyć się środowiskowej ekipie z Korsz w ramach 1/8 Finału Pucharu Polski. Już samo dojście do tej fazy rozgrywek zaskoczyło niejednego sympatyka piłki nożnej, a spotkanie z ekstraklasowym zespołem było zwieńczeniem pięknej przygody. 

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Rusza długo wyczekiwana III edycja Korszeńskiej Ligi Halowej!

W tym roku do rozgrywek przystąpi rekordowa liczba uczestników, ponieważ chęć udziału zgłosiło 9 drużyn. Już niespełna doba dzieli nas od spotkań I kolejki KLH!

W tym roku do rozgrywek przystąpi rekordowa liczba uczestników, ponieważ chęć udziału zgłosiło 9 drużyn. Już niespełna doba dzieli nas od spotkań I kolejki KLH! Szlaki przetrą dwa nowe zespoły, które nie miały okazji uczestniczyć w poprzednich edycjach. Szansa Reszel i Juniorzy MKS’u Korsze to „zespoły zagadki”. Ciężko stwierdzić czego się po nich spodziewać i o co w tej edycji będą walczyć. W roli beniaminków wystąpi również MDA, który w dużej mierze oparty jest na młodych zawodnikach. Nową drużyną są również zawodnicy występujący pod tajemniczą nazwą „Szybcy i Wściekli”. Jeśli przyjrzymy się bliżej w/w zespołowi to dowiemy się, że w ich szeregach są gracze ograni w poprzednich edycjach, a z taką osobowością w składzie jak Piotr Trafarski mogą zajść naprawdę daleko. Stawkę uzupełniają starzy wyjadacze, dla których będzie to już trzecia z rzędu rywalizacja w Korszeńskiej edycji halówki. Ananasy, Tesla 248, Mamy Czas, a także broniące tytułu sprzed roku Wybrzeże Klatki Schodowej to gwarancja dobrej piłki.

Nadchodząca edycja zapowiada się niezwykle interesująco. W pierwszej fazie rozgrywek drużyny zagrają systemem „każdy z każdym”, po którym z ligą pożegna się zespół, zajmujący ostatnią lokatę w ligowej tabeli. Następnie wkroczymy w zmagania „Play-Off”, gdzie drużyny  z miejsc 1-4 będą grały z handicapem w postaci jednego meczu wygranego więcej, a o końcowym awansie decydować będą łącznie dwa zwycięstwa. Następnie zdecydowanie najciekawsza faza rozgrywek, czyli półfinały. Dwie poprzednie edycje dobitnie pokazały, że właśnie podczas meczów o dostanie się do finału toczyły się najbardziej zacięte boje. Nie inaczej zapowiada się i tym razem. Oczywiście w wielkim finale zobaczymy tylko dwa najlepsze zespoły, natomiast przegrani zmierzą się w meczu o III miejsce. W międzyczasie rozegrany zostanie tradycyjny Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej, a całość zwieńczy mecz o Superpuchar, który zakończy III edycję KLH. Warto wspomnieć, że po każdej ligowej kolejce organizatorzy wybiorą zawodnika kolejki.

Zachęcamy do dopingowania swoich zespołów i odwiedzania Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach! Pierwsza kolejka już jutro!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME