• Kj Auto mistrzem województwa w futsalu!

  W pierwszą sobotę marca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Futsalu, organizowane z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożej. Hale sportowe w Korszach i Barcianach gościły łącznie 15 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego, które przyjechały rywalizować o miano najlepszej drużyny spośród mistrzów lokalnych rozgrywek halowych.  

 • IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin za nami!

  Początek czerwca to okres w Hali Widowiskowo – Sportowej zarezerwowany dla obywających się w tym czasie zawodów karate. Obiekt w Korszach rokrocznie skupia masę uzdolnionych zawodników wschodnich sztuk walki. Nie inaczej było i tym razem. W sobotę 8 czerwca nasza hala gościła blisko 130 zawodników i zawodniczek chcących sprawdzić swoje umiejętności w ramach IV Otwartego Turnieju Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.

 • Zagraliśmy dla Marka!
  Zagraliśmy dla Marka!

  3 listopada 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się charytatywny turniej piłki halowej pod hasłem "Gramy dla Marka". Cel był szczytny, a więc i chętnych do pomocy nie brakowało.

 • Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!
  Ananasy najlepsze w Turnieju Amatorów!

  10 listopada zakończyliśmy cykl turniejów pod nazwą „Aktywna Jesień”, podczas którego rywalizowaliśmy w czterech dyscyplinach. Ostatnie zawody to Turniej Piłki Nożnej Amatorów. Do udziału przystąpiło łącznie 8 zespołów, które walczyły podzielone na dwie grupy.

Wydarzenia

Sponsorzy

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Rusza długo wyczekiwana III edycja Korszeńskiej Ligi Halowej!

W tym roku do rozgrywek przystąpi rekordowa liczba uczestników, ponieważ chęć udziału zgłosiło 9 drużyn. Już niespełna doba dzieli nas od spotkań I kolejki KLH!

W tym roku do rozgrywek przystąpi rekordowa liczba uczestników, ponieważ chęć udziału zgłosiło 9 drużyn. Już niespełna doba dzieli nas od spotkań I kolejki KLH! Szlaki przetrą dwa nowe zespoły, które nie miały okazji uczestniczyć w poprzednich edycjach. Szansa Reszel i Juniorzy MKS’u Korsze to „zespoły zagadki”. Ciężko stwierdzić czego się po nich spodziewać i o co w tej edycji będą walczyć. W roli beniaminków wystąpi również MDA, który w dużej mierze oparty jest na młodych zawodnikach. Nową drużyną są również zawodnicy występujący pod tajemniczą nazwą „Szybcy i Wściekli”. Jeśli przyjrzymy się bliżej w/w zespołowi to dowiemy się, że w ich szeregach są gracze ograni w poprzednich edycjach, a z taką osobowością w składzie jak Piotr Trafarski mogą zajść naprawdę daleko. Stawkę uzupełniają starzy wyjadacze, dla których będzie to już trzecia z rzędu rywalizacja w Korszeńskiej edycji halówki. Ananasy, Tesla 248, Mamy Czas, a także broniące tytułu sprzed roku Wybrzeże Klatki Schodowej to gwarancja dobrej piłki.

Nadchodząca edycja zapowiada się niezwykle interesująco. W pierwszej fazie rozgrywek drużyny zagrają systemem „każdy z każdym”, po którym z ligą pożegna się zespół, zajmujący ostatnią lokatę w ligowej tabeli. Następnie wkroczymy w zmagania „Play-Off”, gdzie drużyny  z miejsc 1-4 będą grały z handicapem w postaci jednego meczu wygranego więcej, a o końcowym awansie decydować będą łącznie dwa zwycięstwa. Następnie zdecydowanie najciekawsza faza rozgrywek, czyli półfinały. Dwie poprzednie edycje dobitnie pokazały, że właśnie podczas meczów o dostanie się do finału toczyły się najbardziej zacięte boje. Nie inaczej zapowiada się i tym razem. Oczywiście w wielkim finale zobaczymy tylko dwa najlepsze zespoły, natomiast przegrani zmierzą się w meczu o III miejsce. W międzyczasie rozegrany zostanie tradycyjny Puchar Korszeńskiej Ligi Halowej, a całość zwieńczy mecz o Superpuchar, który zakończy III edycję KLH. Warto wspomnieć, że po każdej ligowej kolejce organizatorzy wybiorą zawodnika kolejki.

Zachęcamy do dopingowania swoich zespołów i odwiedzania Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach! Pierwsza kolejka już jutro!

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME