• Wyłoniliśmy zwycięzcę turnieju tenisa stołowego!

  Poznaliśmy zwycięzcę niedzielnego turnieju tenisa stołowego odbywającego się w Hali Widowiskowo-Sportowej. Najlepszym zawodnikiem okazał się Waldemar Sonnenfeld wygrywając w drodze do finału wszystkie siedem meczów stosunkiem setów 3:0.

 • Halloween w Korszach

  W ostatni dzień października odbyła się impreza o tematyce Halloween. Nie brakowało kreatywnych przebrań, masy atrakcji, animacji i upominków dla wszystkich dzieci biorących udział w wydarzeniu.

 • Żegnamy Śp. Burmistrza Korsz

  Z wielkim żalem i w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Ryszarda Ostrowskiego - Burmistrza Korsz. Łączymy się w bólu z rodziną i składamy najszczersze wyrazy współczucia i wparcia w tych trudnych chwilach.

 • Piraci z Karaibów bezkonkurencyjni!

  Piraci przyjechali i zrabowali co ich! 14 listopada rozgrywaliśmy Turniej Piłki Nożnej Amatorów, w którym udział wzięło łącznie 11 zespołów, a to przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów.

 • Gigusie Korsze najlepsze w województwie!

  W ostatnią sobotę mieliśmy zaszczyt gościć najlepsze drużyny na Warmii i Mazurach, które stanęły do rywalizacji o Wojewódzki Puchar Polski w Futsalu 2021. Sam turniej zapowiadał się ekscytująco i taki właśnie był.

Wydarzenia

Sponsorzy

Majster
Sala bankietowa Gawrych

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Zbliża się Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski!

Już za 2 tygodnie wielkie granie w naszej hali. 27 listopada wspólnie z Halą w Barcianach będziemy gościć drużyny zgłoszone do Finału Wojewódzkiego Pucharu Polski w Futsalu. W turnieju weźmie udział łącznie 13 zespołów, spośród których tylko jeden będzie mógł zagrać w Centralnym Pucharze Polski. Więcej informacji już niebawem. Zapraszamy na trybuny!

Wystąpią:
LKS Błękitni Pasym
Pisa II Barczewo
Miejski Klub Sportowy w Korszach
Liga Dżentelmenów
Gigusie Korsze
Hotel Robert's Port Mikołajki
Polonia Lidzbark Warmiński
Volta
Stomil Olsztyn - trenerzy
UWM AZS Olsztyn
Błękitni Stary Olsztyn
LZS Lubawa
Barciany

Kontakt

Hala Widowiskowo-Sportowa w Korszach

ul. Kościuszki 12

11-430 Korsze

tel. 605 579 088

e-mail: halakorsze@onet.pl

Korszeńska Liga Halowa

Facebook

facebook_page_plugin

Free Joomla! template by L.THEME